97,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam331Nie polecam7

Zgodność z opisem
4.9
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
4.9

Dobry stosunek jakości do ceny dla etui Xiaomi

Dobry stosunek jakości do ceny dla etui Xiaomi

Smartfony to urządzenia, które towarzyszą nam przez cały dzień i są używane w niemal dowolnych miejscach. Choć korzystanie z nich jest wygodne ze względu na ogromną ilość użytecznych aplikacji od wskazujących drogę nawigacji po komunikatory zapewniające stały kontakt z przyjaciółmi, to równocześnie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia w wyniku upuszczenia czy uderzenia twardym bądź ostrym przedmiotem. Sposobem na uniknięcie takich problemów jest użycie odpowiedniego zabezpieczenia dopasowanego do konkretnego aparatu. Zrobione z materiału skóropodobnego, twardego plastiku lub silikonowe etui Huawei, Xiaomi, Samsung albo Apple ma duże szanse ochronić smartfona, a jednocześnie dodatkowo go ozdobić nadając indywidualny charakter. Przekonajmy się, co jest najważniejsze przy wyborze konkretnego modelu i dlaczego.

Jaka jest rola etui? 

Etui na telefon ma za zadanie zabezpieczyć jego obudowę oraz kluczowe podzespoły przed uszkodzeniem w razie upuszczenia urządzenia. Stosowane materiały powinny więc amortyzować upadek, zmniejszyć ryzyko zarysowania „plecków” aparatu lub ich pęknięcia, a także zapewnić stabilny i pewny chwyt. Etui to również sposób na zindywidualizowanie wyglądu smartfona i dopasowanie go do swoich preferencji estetycznych, jeżeli chodzi o kolor oraz kształt, jak również zwiększenie funkcjonalności np. za sprawą podstawki czy klapki zakrywającej ekran.

Czym kierować się przy wyborze? 

Pierwszą cechą, którą bezwarunkowo należy uwzględnić, jest zgodność etui z konkretnym modelem smartfona. Warto pamiętać, że różnice mogą występować nawet w przypadku urządzeń zbliżonych do siebie wyglądem, trzeba więc dokładnie sprawdzić oznaczenie nadane przez producenta i po nim wyszukiwać odpowiednie akcesoria. Kolejną cechą będzie jakość wykonania oraz jej stosunek do ceny. Ważne tu będą jakość i rodzaj użytych materiałów, dopasowanie do aparatu, a także spodziewana trwałość i solidność wykonania. Droższe, lecz lepsze etui będzie zawsze korzystniejszym rozwiązaniem niż tańsze, ale odstające pod względem cech wpływających na jakość wyrobu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl