Blog

Jak wymienić dętkę w hulajnodze Xiaomi m365?
Jak wymienić dętkę w hulajnodze Xiaomi m365?

Korzystanie z hulajnóg elektrycznych to nowoczesny, ekologiczny, a przede wszystkim wygodny środek transportu, z którego może skorzystać niemal każdy. Pojazdy tego rodzaju są bardzo łatwe w obsłudze, a ich eksploatacja jest stosunkowo tania. Możliwość doposażenia ich w przydatne akcesoria takie jak choćby uchwyt rowerowy na telefon zwiększa bezpieczeństwo jazdy i pozwala na korzystanie z nawigacji. W zależności od wybranego modelu poruszanie się z użyciem hulajnogi może też być komfortowe, zwłaszcza jeżeli ma ona pneumatyczne koła. Z uwagi na związane z tym ryzyko przebicia, warto jednak wiedzieć, jak w razie potrzeby zmienić w nich dętkę.

czytaj całość »
Jak założyć szkło hartowane na telefon?
Jak założyć szkło hartowane na telefon?

Korzystanie z nowoczesnych smartfonów może być znacznie łatwiejsze, jeżeli używa się również dostępnych do nich akcesoriów. Wiele produktów służy jednak nie tylko wygodzie użytkownika, ale również ochronie aparatu. Szczególnie potrzebne okazuje się zabezpieczenie przed skutkami upadku, mogącymi powodować pęknięcie ekranu oraz ryzyko jego zarysowania. Rozwiązaniem, które pomoże w uniknięciu przykrych niespodzianek, będzie szkło hartowane na telefon. Przekonajmy się, dlaczego warto je wybrać oraz sprawdźmy, jak je poprawnie założyć.

czytaj całość »
Które z zabezpieczeń ekranu telefonu są najlepsze?
Które z zabezpieczeń ekranu telefonu są najlepsze?

Nowoczesne telefony to z reguły smartfony, które pozwalają nie tylko na łatwe wykonywanie połączeń, ale również na wygodne korzystanie z różnych aplikacji czy przeglądanie internetu. Wśród ważniejszych i zarazem najbardziej narażonych elementów będzie więc wyświetlacz telefonu, który może zostać zarysowany noszonymi w kieszeni kluczami, czy pęknąć w razie upuszczenia urządzenia. Sposobem na znacznie ograniczenie związanego z takimi sytuacjami ryzyka jest odpowiednie szkło na aparat. Przekonajmy się, jakie są możliwości w tym zakresie.

czytaj całość »
Na co zwracać uwagę podczas wyboru słuchawek przewodowych do telefonu?
Na co zwracać uwagę podczas wyboru słuchawek przewodowych do telefonu?

Choć coraz większą popularnością cieszą się słuchawki bezprzewodowe, najczęściej łączące się z urządzeniami przy pomocy technologii Bluetooth, wciąż powszechnie wykorzystuje się klasyczne akcesoria z kablem. Ich największą przewagą nad nowocześniejszym konkurentem jest wysoka jakość: słuchawki przewodowe są w stanie zapewnić czysty dźwięk, pozbawiony kompresji charakteryzującej inne rozwiązania. Ich najistotniejszą wadą pozostaje kabel i wynikający z niego ograniczony zasięg, jednak w przypadku telefonu, znajdującego się zazwyczaj w kieszeni, jest to naprawdę niewielkie utrudnienie.

czytaj całość »
Jak można ozdobić etui na telefon?
Jak można ozdobić etui na telefon?

Etui na telefon pełni przede wszystkim funkcję ochronną, ale może być również doskonałym sposobem na nadanie swojemu urządzeniu indywidualnego charakteru. Większość modeli smartfonów oferuje kilka wersji kolorystycznych (czasami różniących się również wzorami), jednak w większości są to odcienie czerni, bieli i srebra, z okazjonalną obecnością delikatnych kolorów pokroju różu, fioletu i granatu. Choć taka bezpieczna, a przy tym bardzo elegancka stylistyka odpowiada wielu osobom, niejeden właściciel telefonu chciałby ozdobić swój egzemplarz samodzielnie, całkowicie po swojemu. W tym artykule zaprezentujemy kilka porad, jak można nadać etui do smartfona swój własny styl.

czytaj całość »
Dlaczego warto mieć etui na telefon?
Dlaczego warto mieć etui na telefon?

Współczesne telefony komórkowe są niezwykle rozbudowanymi urządzeniami o bardzo szerokim zastosowaniu, ogromnych możliwościach i efektownym designie. Są lekkie i wygodne, korzystają z imponującej technologii, ale wszystkie te pozytywne cechy okupują stosunkowo dużą kruchością. Większość smartfonów łatwo uszkodzić, co może stanowić spory problem, zwłaszcza, że cena tych urządzeń potrafi być bardzo wysoka. Aby zmniejszyć szansę na zniszczenie ulubionego telefonu, warto go odpowiednio zabezpieczyć. Jednym z popularnych sposobów jest wyposażenie go w ochronne etui. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl