Daj im drugie życie i wybierz zamiast nowego. Taniej i z roczną gwarancją.

iPhone'y odnowione

Smartfon APPLE iPhone 11 64GB Fioletowy ODNOWIONY Smartfon APPLE iPhone 11 64GB Fioletowy ODNOWIONY
Producent: Apple
Cena:

1 399,00 zł

Cena regularna: 1 999,00 zł

Najniższa cena: 1 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Smartfon APPLE iPhone 11 64GB Czarny ODNOWIONY Smartfon APPLE iPhone 11 64GB Czarny ODNOWIONY
Producent: Apple
Cena:

1 399,00 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

Najniższa cena: 1 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Smartfon APPLE iPhone 11 64GB Biały ODNOWIONY Smartfon APPLE iPhone 11 64GB Biały ODNOWIONY
Producent: Apple
Cena:

1 399,00 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

Najniższa cena: 1 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Smartfon APPLE iPhone 12 Pro 256GB Szary ODNOWIONY Smartfon APPLE iPhone 12 Pro 256GB Szary ODNOWIONY
Producent: Apple
Cena:

3 599,00 zł

zobacz więcej
Smartfon APPLE iPhone SE 2020 128GB Czerwony Smartfon APPLE iPhone SE 2020 128GB Czerwony
Producent: Apple
Cena:

899,00 zł

Cena regularna: 1 199,00 zł

Najniższa cena: 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Smartfon APPLE iPhone SE 2020 128GB Biały Smartfon APPLE iPhone SE 2020 128GB Biały
Producent: Apple
Cena:

899,00 zł

Cena regularna: 1 199,00 zł

Najniższa cena: 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Smartfon APPLE iPhone 8 64GB Smartfon APPLE iPhone 8 64GB
Producent: Apple
Cena:

799,00 zł

zobacz więcej

iPhone'y odnowione

iPhone to linia smartfonów produkowanych przez firmę Apple Inc. iPhone jest jednym z najpopularniejszych smartfonów na świecie i jest dostępny w wielu różnych modelach – od najtańszych i najprostszych, po najdroższe i najbardziej zaawansowane technologicznie. iPhone wyposażony jest w system operacyjny iOS, który został zaprojektowany specjalnie dla urządzeń Apple. Smartfony iPhone oferują wiele różnych funkcji, takich jak: dostęp do Internetu, wysyłanie wiadomości tekstowych i multimediów, robienie zdjęć i nagrywanie filmów, odtwarzanie muzyki i wiele innych. iPhone'y mają także dostęp do App Store, gdzie można pobrać tysiące różnych aplikacji i gier.

Dlaczego tak wielu ludzi decyduje się na nowe lub używane iPhone'y?
Istnieje wiele powodów, dla których iPhone jest tak popularną marką:

 • Ekskluzywność i prestiż - iPhone jest kojarzony z luksusem i ekskluzywnością, a posiadanie go może być dla wielu ludzi prestiżowe. Dla niektórych użytkowników jest on również symbolem statusu społecznego, nawet jeśli posiadają refabrykowany iPhone.
 • Wysoka jakość i wydajność, ale przede wszystkim łatwość obsługi - iPhone jest znany z wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych funkcji i wydajności. Wiele osób decyduje się na iPhone, ponieważ chce mieć pewność, że posiada urządzenie, które działa sprawnie, jest łatwe w obsłudze i oferuje wiele różnych funkcji.
 • Ekosystem Apple - posiadanie iPhone daje dostęp do wygodnego ekosystemu Apple, co oznacza, że można korzystać z innych urządzeń tej samej marki, takich jak MacBook, iPad, Apple Watch itp. Dzięki temu można synchronizować dane między różnymi urządzeniami i łatwiej nimi zarządzać, dlatego na używane iPhone'y bardzo często decydują się posiadacze iPadów i innych urządzeń tej marki.
 • Bezpieczeństwo - iPhone jest uważany za jedno z najbezpieczniejszych urządzeń mobilnych na rynku. Oprogramowanie Apple'a jest dobrze zabezpieczone przed wirusami i innymi zagrożeniami. System operacyjny iOS jest regularnie aktualizowany i przez bardzo długi czas zapewnia wsparcie dla użytkowników, zwiększając ich bezpieczeństwo.
 • Wsparcie techniczne - Apple oferuje bardzo dobre wsparcie techniczne dla swoich użytkowników. Można skorzystać z pomocy online lub skontaktować się z ekspertami Apple'a, którzy pomogą w rozwiązaniu problemów powiązanych z urządzeniami marki, nawet w przypadku odnowionych iPhone'ów.

 

Czym jest refurbished iPhone – czyli kilka słów o używanych iPhone'ach

iPhone’y odnowione to w pełni funkcjonalne urządzenia, które zostały przywrócone do życia po wcześniejszym użytkowaniu. To świetna opcja dla tych, którzy szukają dobrego smartfona, ale chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy. Przy zakupie iPhone'a odnowionego otrzymujesz w pełni przetestowany i naprawiony produkt, który może mieć kilka drobnych rys lub zadrapań, ale działa tak samo, jak nowe urządzenie. Odnowione smartfony od Apple objęte są także gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną. Warto również dodać, że iPhone odnowiony to bardziej ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie niż zakup nowego urządzenia. Przez korzystanie z produktu z drugiej ręki, pomagasz zmniejszyć ilość odpadów elektronicznych i chronisz środowisko.

Przed zakupem refabrykowanego iPhone'a, warto upewnić się, że pochodzi on od zaufanego sprzedawcy i został naprawiony oraz przetestowany przez profesjonalistów. Należy też zwrócić na założone blokady, które niekiedy ciężko zdjąć bez pomocy poprzedniego właściciela, a także na pochodzenie smartfona (poleasingowe, zwrotowe, odkupione), aby uniknąć nieprzyjemności związanych z pozyskaniem takiego telefonu z nielegalnego źródła, np. z kradzieży.

Komu dedykowana jest opcja Apple refurb?
iPhone odnowiony to świetna opcja dla tych, którzy szukają dobrego smartfona, ale chcą przy tym zaoszczędzić trochę pieniędzy i jednocześnie dokonać bardziej świadomego wyboru z punktu widzenia ochrony środowiska.

Refurbished iPhone jako urządzenie, które było wcześniej używane, ale zostało przywrócone do pełnej funkcjonalności po przeprowadzeniu dokładnych testów, napraw i renowacji przez specjalistów lub sprzedawców zewnętrznych, może być doskonałym wyborem dla dziecka, nastolatka, czy aktywnej fizycznie osoby, której zawód związany jest z ryzykiem uszkodzenia mechanicznego telefonu. Proces odnawiania iPhone'a może obejmować takie działania jak: usuwanie wad technicznych, wymiana uszkodzonych części na nowe, wyczyszczenie i odświeżenie urządzenia, a także instalację najnowszego systemu operacyjnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl